Verkiezingsagenda

50PLUS neemt op 20 maart voor het eerst in haar bestaan deel aan de verkiezingen in alle provincies.
Ontmoet 50PLUS Gelderland en maak kennis met de kandidaten voor de Provinciale Staten en de Waterschappen Rijn & IJssel, Rivierenland en Vallei & Veluwe.

Agenda

1 september 2018
Tijdens de Provinciale Algemene Vergadering hebben de leden unaniem hun steun uitgesproken voor de lijsttrekker Provinciale Staten en de drie lijsttrekkers voor de Waterschappen. (klik hier)
24 november 2018
De kandidatenlijsten en de verkiezingsprogramma’s 2019-2023 zijn door de Gelderse leden definitief vastgesteld. (klik hier)
5 december 2018
Oproep vrijwilligers voor ondersteuning van het campagneteam. (klik hier)
4 en 8 februari 2019
Dag van kandidaatstelling: 50PLUS levert de kandidatenlijsten in. Op 8 februari waren de zittingen van de Centrale Stembureaus in de 12 provinciehoofdsteden en de 21 waterschappen. 50PLUS mag meedoen in alle Staten en Waterschappen.
14 februari 2019
Maand van de Politiek: De Zeepkist met thema “Zijn we kwaad op het klimaat?” (woordvoerder kandidaat WS nr. 5 Rob Tunru; aanwezig kandidaat WS nr. 7 Anton van Straten en lijsttrekker PS Marcel Bruins)
Locatie: Z-Café, Ridderstraat 4, 4101 BK Culemborg (19.30-21.30 uur)
15 februari 2019
Tijdschrift Nieuwe Veluwe/Stg. Vrienden van de Veluwe: Veluwe Verkiezingsdebat (woordvoerder kandidaat nr. 3 Theo Weijers en lijsttrekker PS Marcel Bruins; aanwezig kandidaat nr. 5 Leo Kok)
Locatie: Schip van Blaauw, Generaal Foulkesweg 72, 6703 BW Wageningen (15.00-18.00 uur)
16 februari 2019
RN7 Radio (Rijk van Nijmegen en Overbetuwe): Opname Verkiezingsdebatten Mobiliteit, Duurzaamheid en Toerisme (woordvoerders kandidaat nr. 3 Theo Weijers en nr. 7 Ruud Bakkers)
20 februari 2019
Debat Gelderse Podia over cultuur en podiumkunsten (woordvoerder kandidaat nr. 2 Leendert Lodder; aanwezig lijsttrekker PS Marcel Bruins)
Locatie: Veluvine, F.A. Moulijnlaan 186, 8071 AK Nunspeet (15.00-17.00 uur)
23 februari 2019
DKK 7e PlattelandsParlement Gelderland debat met thema “Leefbaarheid Leef!” (woordvoerder lijsttrekker PS Marcel Bruins; aanwezig kandidaat nr. 7 Ruud Bakkers en nr. 16 Anton van Straten)
Locatie: Candea College, Eltensestraat 8, 6922 JB Duiven (10.00-14.00 uur, debat 12.00-13.45 uur)
23 februari 2019
Politiek Café Apeldoorn: gemeenteraadsfractie gaat in gesprek met Apeldoornse burgers.
Locatie: Ontmoetingsplek De Groene Hoven, Koninginnelaan 280, 7315 EE Apeldoorn (13.00-15.30 uur)
26 februari 2019
Verkiezingsdebat en interviews locale omroepen EpePolitiek en VoorstPolitiek (woordvoerder  lijsttrekker PS Marcel Bruins; aanwezig kandidaat nr. 2 Leendert Lodder en nr. 3 Theo Weijers)
Locatie: Raadhuis Heerde, Dorpsstraat 1, 8181 HL Heerde (14.30-16.30 uur)
28 februari 2019
ROCOV Gelderland: OV-Café Statenverkiezingen 2019 (woordvoerder kandidaat nr. 7 Ruud Bakkers; aanwezig nr. 2 Leendert Lodder en lijsttrekker PS Marcel Bruins)
Locatie: Huis der Provincie, Markt 11, 6811 CG Arnhem (14.00-17.00 uur)
28 februari 2019
Jagersvereniging Provincie Gelderland: Groot Gelders Faunadebat (woordvoerder kandidaat nr. 4 Henk van Elst; aanwezig kandidaat nr. 16 Anton van Straten)
Locatie: Hotel Apeldoorn De Cantharel, van Golsteinlaan 20, 7339 GT Ugchelen / Apeldoorn (20.00-21.30 uur)
28 februari 2019
Politiek Café: lezing over pensioenen door Rob de Brouwer, pensioenspecialist en schrijver van “21 mythes en onwaarheden over ons pensioen” en ruim gelegenheid tot vragen stellen.
Locatie: Sportcafé De Bongerd, de Bongerd 81, 7006 NH Doetinchem, gratis entree en gratis parkeren (19.30-22.30 uur)
2 maart 2019
Het campagneteam van 50PLUS flyert op straat en gaat met de kandidaten mee op pad (nadere informatie volgt)
5 maart 2019
Koninklijke Nederlandse Bouwkeramiek: Groot Gelders Industie- en Ondernemersdebat (woordvoerder kandidaat nr. 3 Theo Weijers; aanwezig lijsttrekker PS Marcel Bruins)
Locatie: Keramisch Huis, Florijnweg 6, 6883 JP Velp (17.00-19.00 uur)
6 maart 2019
Overbetuwe Overbelast: Groot Betuws Debat! (woordvoerder lijsttrekker PS Marcel Bruins; aanwezig kandidaat nr. 6 Nelleke de Jong en nr. 8 Jan Opschoor)
Locatie: Café Partycentrum De Viersprong, Reethsestraat 1, 6675 CE Valburg (20.00-22.00 uur)
6 maart 2019
GNMF: Verkiezingsdebat “Groen Gelderland” (woordvoerder kandidaat  nr. 2 Leendert Lodder; aanwezig nr. 3 Theo Weijers)
Locatie: Geniet in de Weerd, Weerdjesstraat 168, 6811 JH Arnhem (19.30-22.00 uur)
7 maart 2019
Stichting Stimuland: Lijsttrekkersdebat met Plattelands Jongeren Gelderland, Gelders Agrarisch Jongeren Kontakt en LTO-Noord Regio Oost met thema “Hoe behouden wij een krachtig en vitaal buitengebied in Gelderland?” (woordvoerder lijsttrekker PS Marcel Bruins; aanwezig kandidaat nr. 6 Nelleke de Jong en lijsttrekker WS Ernst te Velde)
Locatie: De Radstake, Twente-Route 8, 7055 BE Heelweg (aanvang 20.00 uur)
9 maart 2019
Vrijwilligers van 50PLUS flyeren mee op straat, gaan met de kandidaten mee op pad en helpen mee met verkiezingsevenementen (nadere informatie volgt)
9 maart 2019
Verkiezingsmarkt in Apeldoorn (deelname “Statendebat” RTV Apeldoorn kandidaat nr. 5 Leo Kok, 14.00 uur) (aanwezig lijsttrekker PS Marcel Bruins en lijsttrekker WS Gerrit Sprik)
Locatie: Tijdelijke Stadhuis, Stationsplein 50, 7311 NZ Apeldoorn (11.00-16.00 uur)
11 maart 2019
Live-uitzending “NOS Nederland Kiest: de provincies”, onderwerp “Wonen” op NPO2, 20.56-21.54 uur (woordvoerder lijsttrekker PS Marcel Bruins; aanwezig kandidaat nr. 4 Henk van Elst, nr. 6 Nelleke de Jong, nr. 10 Emile Bode, nr. 11 Anton van den Heuvel en kandidaat WS nr. 3 Jan Spaans)
Locatie: Energiehuis (café Khotinksy), Noordendijk 148, 3311 RR Dordrecht
11 maart 2019
O-Gen: Plattelandsdebat Food Valley en Noordwest Veluwe (woordvoerder kandidaat nr. 2 Leendert Lodder)
Locatie: Beekzicht, Scherpenzeelseweg 45, 3772 MD Barneveld (20.00-22.00 uur)
11 maart 2019
Verkiezingsdebat Waterschap Rivierenland met thema “Leven met water” (woordvoerder lijsttrekker WS Jan Opschoor; aanwezig kandidaat nr. 2 Theo Weijers)
Locatie: Theater LUX, Marienburg 38-39, 6511 PS Nijmegen (20.00-22.00 uur, inloop 19.30 uur)
12 maart 2019
Leisurelands: Verkiezingsdebat “Vitaal Platteland in Gelderland” (woordvoerder lijsttrekker PS Marcel Bruins)
Locatie: Hogeschool Van Hall Larenstein (Kapel), Larensteinselaan 26-A, 6882 CT Velp (15.00-19.00 uur, debat 17.00-17.45 uur)
12 maart 2019
FNV Achterhoek: Debatavond over bereikbaarheid, openbaar vervoer en arbeidsmarkt in de Achterhoek en het grensgebied (woordvoerder kandidaat nr. 2 Leendert Lodder; aanwezig lijsttrekker PS Marcel Bruins, kandidaat nr. 6 Nelleke de Jong,  nr. 11 Anton van den Heuvel en lijsttrekker WS Ernst te Velde)
Locatie: De Radstake, Twente-Route 8, 7055 BE Heelweg (aanvang 19.30 uur)
12 maart 2019
Verkiezingsdebat Waterschap Rivierenland met thema “Leven met water” (woordvoerder lijsttrekker WS Jan Opschoor; aanwezig kandidaat nr. 2 Theo Weijers)
Locatie: Huis van de Stad De Vijf Zinnen, Haarstraat 64, 4201 JD Gorinchem (20.00-22.00 uur, inloop 19.30)
13 maart 2019
Provincie Gelderland – Advertentiepagina in huis-aan-huisbladen: nadere uitwerking volgt te zijner tijd.
13 maart 2019
GEA: Gelders Klimaat- en Energiedebat (woordvoerder kandidaat nr. 3 Theo Weijers; aanwezig kandidaat nr. 2 Leendert Lodder)
Locatie: Sint Walburgiskerk, Kerkhof 3, 7201 DM Zutphen (16.00-20.30 uur, aanvang debat 17.30 uur)
13 maart 2019
Jongerendebat “Jong Gelderland Kiest!” (woordvoerder lijsttrekker PS Marcel Bruins)
Locatie: Huis der Provincie (Statenzaal), Markt 11, 6811 CG Arnhem (16.00-18.00 uur)
14 maart 2019
Cultuur Oost: Lagerhuis Cultuurdebat tijdens het symposium De Oploop (woordvoerder kandidaat nr. 7 Ruud Bakkers; aanwezig lijsttrekker PS Marcel Bruins)
Locatie Agnietenhof, Sint Agnietenstraat 2, 4001 NB Tiel (17.00-18.00 uur)
15 maart 2019
RN7, The Econonic Board en Het Beuningse Ondernemerscafé: Ondernemersdebat (woordvoerder lijsttrekker PS Marcel Bruins)
Locatie: Café De Zaak 2.0, Van Heemstraweg 79, 6641 AB Beuningen (17 .00-19.30 uur, inloop 16.30 uur)
16 maart 2019
Vrijwilligers van 50PLUS flyeren mee op straat en gaan met de kandidaten mee op pad (nadere informatie volgt)
18 maart 2019
Landelijke actiedag voor pensioenen locatie Arnhem
Locatie: Grote Markt in Arnhem tegenover het Huis der Provincie (14.00-16.00 uur)
18 maart 2019
Live uitzending Verkiezingsdebat Omroep Gelderland met woordvoerders van de Gelderse partijen (woordvoerder lijsttrekker PS Marcel Bruins; aanwezig lijsttrekkers Jan Opschoor, Ernst te Velde, Gerrit Sprik en kandidaten Theo Weijers, Nelleke de Jong, Chrétien Mali)
Locatie: Huis der Provincie (Statenzaal), Markt 11, 6811 CG Arnhem (20.00-21.00 uur, inloop Statenzaal 19.30 uur)
19 maart 2019
NOS Verkiezingsdebat met Tweede Kamerleden (Henk Krol vertegenwoordigt 50PLUS) (aanwezig lijsttrekker PS Marcel Bruins en overige aanwezigen nog te bepalen door griffie)
Locatie: Huis der Provincie, Markt 11, 6811 CG Arnhem (17.00-23.00 uur)
20 maart 2019
ProDemos Verkiezingsfestival op MBO scholen in Gelderland (woordvoerder  lijsttrekker PS Marcel Bruins)
Locatie: RijnIJssel College, locatie Middachtensingel 2, 6825 HN Arnhem (13.30-15.15 uur)
20 maart 2019
Verkiezingen Provinciale Staten en Waterschappen en uitslagenavond.
NOS doet live verslag van alle provinciale uitslagen en Omroep Gelderland verslaat live de Gelderse uitslagen (aanwezig Marcel Bruins, Ruud Bakkers)
Locatie: Huis der Provincie, Markt 11, 5811 CG Arnhem (21.00-01.00 uur)

Volg 50PLUS Gelderland

Reacties zijn gesloten.